W drugiej połowie marca odbył się finał szkolnego konkursu plastyczno- językowego z języka angielskiego pt. My dream job. Zawód moich marzeń. Zadaniem dzieci z klas II i III było wykonanie pracy plastycznej wraz z opisem. Wszystkie prace były niepowtarzalne i piękne, jednak komisja musiała wybrać najlepsze i tym sposobem wyłoniono następujące miejsca oraz wyróżnienia:
Oliwia Twardowska 3C
Jan Rybczyński 2A
Michał Urbaniak 3B
Wyróżnienia: Matylda Czapla 2A i Kacper Łapawa 2B
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego!

ang d70483ca 95be 47fc a6fd ca379b54dbfb

21 marca 2024 r. odbył się Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". W Konkursie wzięło udział 15 uczniów z klas 4-8. Inicjatorem "Kangura" jest stowarzyszenie "Kangourou Sans Frontières" z siedzibą w Paryżu. W Polsce patronat nad Konkursem objął Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Konkurs jest atrakcyjny ze względu na nieszablonowe zadania oraz prostą formułę. Uczestnicy na całym świecie rozwiązują te same zadania tego samego dnia.

Gratulujemy Magdalenie Ciesielskiej z klasy 7b zajęcia II miejsca w Powiatowym Konkursie Języków Obcych w kategorii: Szkół Podstawowych z Języka Angielskiego!

431488058 947510697166109 2430870060569413980 n

W czwartek 14.03.2024 w Szkole Podstawowej im. Edmunda Bojanowskiego w Kunowie odbył się VII Gminny Konkurs Piosenki o Zdrowiu. Promując treści prozdrowotne na kunowskiej scenie swoje talenty, umiejętności wokalne i taneczne prezentowało wielu młodych uczestników. Komisja nagrodziła po 3 utwory w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkole i szkoła podstawowa - klasy I-III oraz przyznała 1 nagrodę główną. Z przyjemnością informujemy, że serca jury podbił, zdobywając Grand Prix konkursu reprezentujący naszą szkołę zespół B-BABKI z klasy IB w składzie: Pola Banaszczak, Ada Martuzalska i Maria Ludwiczak. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom i życzymy dalszych sukcesów estradowych!

12 grudnia 2023 roku w Zespole Szkół Zawodowych odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919. Konkurs miał na celu poszerzenie wiedzy uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych o historii Polski, ze szczególnym uwzględnieniem historii regionalnej dotyczącej Powstania Wielkopolskiego. Wzięło w nim udział 16 uczniów z czterech gostyńskich szkół podstawowych. Uczestnicy, pracując w dwuosobowych zespołach, musieli stawić czoła testowi składającemu się z 20 pytań oraz trzem dodatkowym zadaniom. W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęli uczniowie naszej szkoły: Magdalena Ciesielska z kl. 7b i Jakub Jankowski z kl. 7c. Serdecznie im gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy