Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Rok szkolny 2016/2017

Gminny Konkurs Plastyczny - "Moja Biblioteka" – rozstrzygnięty

2 czerwca 2017 roku w Publicznej Bibliotece w Gostyniu, odbyło się posumowanie i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy przedstawiającej bibliotekę współczesną lub w przyszłości. Dzieci mogły również przedstawić swoje wrażenia, które pojawiają się, gdy przekraczają próg biblioteki. Na konkurs wpłynęło 125 prac. Oceniając prace jury brało pod uwagę m.in.: ciekawy pomysł, kompozycję, wkład pracy i ręczne, samodzielne wykonanie. Prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych: klasy I-III SP, klasy IV SP, klasy V SP, klasy VI SP. Wśród laureatów konkursu znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. W kategorii klas IV wyróżnienia otrzymali: Oliwia Józefiak z klasy IVb, Kamil Al-Sleti z klasy IVb. W kategorii klas V nagrodę otrzymała: Marika Szymankiewicz z klasy 5a, natomiast wyróżnienia otrzymali: Julia Ciesielska z klasy Vc, Oliwia Kuśnierek z klasy 5a. W kategorii klas VI nagrodę otrzymał Jakub Sowiński z klasy VIc, a wyróżnienia otrzymali: Daria Letkiewicz z klasy VIc, Katarzyna Bąk z klasy VIb, Klaudia Puślednik z klasy VIb, Ines Peisert z klasy VIb.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych

Jesteś tutaj: Home Rok szkolny 2016/2017 Gminny Konkurs Plastyczny - "Moja Biblioteka" – rozstrzygnięty