Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Dzień Babci i Dziadka w świetlicy

W przeddzień uroczystości Dnia Babci i Dziadka Świetliki wykazały się dużą kreatywnością i bardzo oryginalnymi pomysłami do tworzenia prac plastycznych. Dzieci chętnie wykonywały laurki z życzeniami, ozdobne serca z masy solnej, które po wyschnięciu pakowały w celofan. Radość uczniów podczas pracy nie miała końca. Odbyła się także pogadanka podczas której każdy z wychowanków mógł wypowiedzieć się na temat zainteresowań swoich dziadków. Świetliki nauczyły się nowych piosenek pt.: "Moja babia i mój dziadek", "Najdroższy dziadku", a także zapoznały się z literaturą związaną z omawianą tematyką na lekcji. Pokazały jak bardzo kochają swoje ukochane babcie i swoich najukochańszych dziadków, którzy też okazują im wiele miłości i cierpliwości.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Babci i Dziadka w świetlicy