Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Świetlica

Karnawałowy bal Świetlików

W środę 31 stycznia Świetliki uczciły karnawał wspaniałą maskaradą. Tego dnia dzieci przywdziały wspaniałe stroje, zamieniając się w księżniczki, wróżki, kowbojów, sportsmenów, zwierzątka… Bal urozmaiciły rozmaite konkursy, min. in. przeciąganie liny, taniec z miotłą czy taniec z balonem. Wspaniałą atmosferę dopełnił karnawałowy wystrój sali, pięknie udekorowanej balonami, serpentynami, a także kolorowymi światełkami. Dzieci bawiły się wyśmienicie w rytm znanych i lubianych przebojów! Zapraszamy do obejrzenia karnawałowych pląsów Świetlików w galerii.

 

Jesteś tutaj: Home Świetlica Karnawałowy bal Świetlików