Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

"Ferie Zimowe 2018" - szalona zabawa w Euro Jump

W ferie zimowe klasy 4a, 4b, 6a i 6b wybrały się do Euro Jump w Lesznie. Cel wyjazdu – superzabawę na arenie trampolin – poprzedziła profesjonalna rozgrzewka poprowadzona przez instruktora. Później uczestnicy wycieczki z radością korzystali z różnorodnych atrakcji, między innymi z dwudziestu sześciu trampolin, basenów z gąbkami, ścianek wspinaczkowych oraz toru przeszkód. Pobyt w Euro Jump sprzyjał wyrabianiu u dzieci nawyków aktywnego spędzania czasu, rozwijał zainteresowania sportowe oraz stanowił alternatywę dla biernego wypoczynku. Wszyscy uczniowie wrócili do domu zadowoleni i przyjemnie zmęczeni.

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Ferie Zimowe 2018" - szalona zabawa w Euro Jump