Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

"Drzwi otwarte"

W poniedziałkowy wieczór, 12 marca, w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie  "Drzwi otwarte" dla przyszłorocznych pierwszoklasistów. Pomimo deszczowej pogody przybyli zaproszeni goście – dzieci wraz z rodzicami. Wielu z nich odwiedziło mury naszej szkoły ponownie, przyprowadzając dzisiaj swoje pociechy w miejsce, gdzie przed laty sami zasiadali w szkolnych ławkach. Maluchy zwiedziły budynek szkoły. Miały możliwość zobaczenia, jak wyglądają zajęcia przyrodnicze, plastyczne i językowe. Obejrzały także salę komputerową i halę sportową oraz świetlicę. Było to dla nich wielkim przeżyciem. Mamy nadzieję, że od września nasza szkoła stanie się dla nich drugim domem, przyjaznym i bezpiecznym. A więc  do zobaczenia!

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Drzwi otwarte"