"Drzwi otwarte"

W poniedziałkowy wieczór, 12 marca, w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie  "Drzwi otwarte" dla przyszłorocznych pierwszoklasistów. Pomimo deszczowej pogody przybyli zaproszeni goście – dzieci wraz z rodzicami. Wielu z nich odwiedziło mury naszej szkoły ponownie, przyprowadzając dzisiaj swoje pociechy w miejsce, gdzie przed laty sami zasiadali w szkolnych ławkach. Maluchy zwiedziły budynek szkoły. Miały możliwość zobaczenia, jak wyglądają zajęcia przyrodnicze, plastyczne i językowe. Obejrzały także salę komputerową i halę sportową oraz świetlicę. Było to dla nich wielkim przeżyciem. Mamy nadzieję, że od września nasza szkoła stanie się dla nich drugim domem, przyjaznym i bezpiecznym. A więc  do zobaczenia!

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Drzwi otwarte"