Utalentowani literacko i plastycznie!

Powiatowy Konkurs Literacko – Plastyczno – Fotograficzny "Dialog z rzeczywistością" od lat cieszy się zainteresowaniem uczniów Dwójki. Nie inaczej było w tym roku. Do zmagań w XIII edycji konkursu przystąpiło 13 utalentowanych literacko i plastycznie uczniów naszej szkoły. "Mój świat" – taka była tematyka dla uczniów szkół podstawowych. Przygotowane prace znalazły uznanie członków jury, którzy podkreślali wysoki poziom konkursowych zmagań. Paulina Woźniak z 7a zajęła I miejsce w dziale literackim, wśród twórców utworów poetyckich. W dziale plastycznym w kategorii klas 1-4 Marcelina Dubowik z 4c wywalczyła III miejsce, Borys Rogala z 4b otrzymał wyróżnienie, natomiast w kategorii klas 5-7 z wyróżnienia cieszył się Mikołaj Miedziak z 7a. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Utalentowani literacko i plastycznie!