Rodzice partnerami szkoły

Warsztaty plastyczne

Uczniowie klasy drugiej, dzięki zaangażowaniu rodzica - pani Sylwii Szymoniak wzięli udział w warsztatach plastycznych. Pani Szymoniak zaprezentowała dzieciom bardzo ciekawe sposoby malowania wielkanocnych pisanek. Dużym zainteresowaniem wśród drugoklasistów cieszyło się ozdabianie jaj techniką decoupage. Pracy tej towarzyszyły niesamowite emocje. Dzieci pędzlami nakładały na jajka specjalną masę klejową i różne wzory wycięte z serwetek o tematyce świątecznej.  Wykonane pisanki lakierowały i ozdabiały kolorowymi kokardkami oraz kwiatami. Serdecznie dziękujemy za bogate przeżycia i wprowadzenie w świąteczny klimat.

Jesteś tutaj: Home Rodzice partnerami szkoły Warsztaty plastyczne