Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji członkowie kółka przyrodniczego przygotowali dla społeczności szkolnej audycję nadaną przez szkolny radiowęzeł na temat problemu zanieczyszczenia naszej planety plastikowymi odpadami. Uczniowie przedstawili rówieśnikom zagrożenia dla środowiska i zdrowia człowieka związanie z użytkowaniem i utylizacją tworzyw sztucznych oraz znaczeniem recyklingu. Dzieci wykonały też gazetkę tematyczną, eksponowana w holu szkoły, w której zachęcały koleżanki i kolegów do aktywnych działań na rzecz ochrony środowiska, np. segregacji odpadów, a także rezygnowania lub ograniczenia korzystania z plastikowych opakowań.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Ziemi