Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

POMAGAMY ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA W DALABUSZKACH

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny udowodnili, że mają wielkie serca i nieustającą chęć pomocy bezdomnym zwierzętom. Już od kliku lat z ogromnym entuzjazmem i zaangażowaniem biorą udział w zbiórce suchej karmy dla podopiecznych ze schroniska w Dalabuszkach. W tym roku pobiliśmy swój poprzedni rekord i zebraliśmy 769,1 kg karmy. Jesteśmy dumni, ze propagujemy w środowisku szlachetne idee niesienia pomocy potrzebującym, a w szczególności czekającym na nowy dom czworonogom, którym trudno byłoby przeżyć bez naszego wsparcia i opieki.
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM AKCJI!


Jesteś tutaj: Home Aktualności POMAGAMY ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA W DALABUSZKACH