Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

DRZWI OTWARTE

W poniedziałkowy wieczór, 11 marca, w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie – "Drzwi otwarte" dla przyszłorocznych pierwszoklasistów. Pomimo deszczowej pogody, licznie przybyli zaproszeni goście – dzieci wraz z rodzicami. Wielu z nich odwiedziło mury naszej szkoły ponownie, przyprowadzając dzisiaj swoje pociechy w miejsce, gdzie przed laty sami zasiadali w szkolnych ławkach. Maluchy zabawiły się w małych odkrywców i zwiedzały budynek szkoły zgodnie z mapkami, które otrzymały na początku spotkania. Dzieci miały możliwość zobaczenia, jak wyglądają zajęcia przyrodnicze, plastyczne, komputerowe i językowe. Obejrzały także salę edukacji wczesnoszkolnej, halę sportową oraz świetlicę. Podczas wizyty w każdej z sal otrzymywały punkty w formie pieczątek. Wszyscy się przy tym świetnie bawili. Na koniec każdy z odkrywców otrzymał pamiątkowy dyplom. Mamy nadzieję, że od września nasza szkoła stanie się dla nich drugim domem, przyjaznym i bezpiecznym. Zatem – do zobaczenia!

Jesteś tutaj: Home Aktualności DRZWI OTWARTE