Maria Rotkiel w "Dwójce"

Psycholog pani Maria Rotkiel jest terapeutką poznawczo – behawioralną oraz specjalistką PR. Prowadzi liczne warsztaty, doradztwo zawodowe, treningi efektywności oraz terapie (grupowe, rodzin, par), a także psychoterapię indywidualną dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W kręgu zainteresowań pani Rotkiel znajdują się także: rozwój osobisty, wizerunek medialny, interwencje kryzysowe, negocjacje i mediacje, chorobowe zaburzenia nastroju, agresja i uzależnienia. I właśnie na temat tych dwóch zagadnień mówiła 11 marca 2018 r. na szkoleniowym posiedzeniu Rady Pedagogicznej. Wspomniała także o zagrożeniu depresją, próbach samobójczych i samobójstwach wśród dzieci i młodzieży. Podkreślała, że należy być bardzo wyczulonym na nastroje młodych ludzi i nie bagatelizować ich problemów.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Maria Rotkiel w "Dwójce"