Moje pasje

Wielu uczniów naszej szkoły niezaprzeczalnie wyróżnia się niezwykłymi talentami, uzdolnieniami i zainteresowaniami. Warto je odkrywać i wspierać, warto o nich mówić. Korzystając ze współpracy z rodzicami, w sposób szczególny chcemy prezentować i promować talenty, umiejętności oraz ciekawe pasje dzieci.
A zatem!
Masz ciekawe zainteresowania, niezwykły talent lub umiejętności?
Poproś rodziców o pomoc w przygotowaniu prezentacji na gazetkę szkolną i daj się poznać innym uczniom!
Dołącz do osób, które już przedstawiły swoje pasje, a ich prezentacje zostały wyeksponowane w holu szkoły, wzbudzając ciekawość i podziw koleżanek i kolegów.
Nie zwlekaj! Czekamy na Ciebie!

Cieszymy się, że rodzice również chętnie przychodzą do szkoły i to oni pięknie opowiadają o pasjach swoich dzieci. Dziękujemy uczniom i rodzicom, współautorom plakatów.
Zofia Rajewska kl 3f, pani Patrycja Rajewska; Szczepan Szymański kl 3f, pani Anna Szymańska; Zofia Liszczyńska kl.3f, pani Maria Liszczyńska; Adam Bujak kl 3f, pan Zbigniew Bujak; Kinga Andrzejewska kl. 3, pani Maria Andrzejewska; Tomasz Danielczak 3f, pan Krzysztof Danielczak; Katarzyna Uzarska kl. 3f, pani Magdalena Góralczyk; Sambor Wiśniewski kl. 3f, pani Karolina Wiśniewska; Tymon Ruszczyński kl. 3f, pan Krystian Ruszczyński; Amelia Czapula kl 3f, Maja Danek kl 3f, pani Sylwia Danek, Maja Kłopocka kl 3f, Filip Matuszewski kl 4c, pani Edyta Matuszewska, Wiktoria Haraźna kl 3d; Natalia Kordus kl. 2a, pani Marlena Kordus, pan Waldemar Kordus; Jakub Piloński kl.3d, pani Aldona Pilońska; Nikola Kuśnierek kl. 3d.