Aktualności

To jest archiwalna wersja strony z dnia 12.07.2021, 00:00. Przejdź do wersji aktualnej.
Zmieniona z powodu: aktualizacja

Przedmiot zamówienia:
Świadczenie usług sprzątania obiektów szkolnych Szkoły Podstawowej Nr 2 w Gostyniu w 2022 r.
Specyfikacja istotnych warunków zamówienia - pobierz plik
Wykaz pomieszczeń - pobierz plik

Przedmiot zamówienia:
Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych w ramach programu Laboratoria Przyszłości do Szkoły Podstawowej Nr 2 im.  gen. Tadeusza Kutrzeby w Gostyniu.
Zapytanie ofertowe - pobierz plik
Formularz ofertowy - pobierz plik

BILANS

Bilans - pobierz plik

Rachunek zysków i strat - pobierz plik

Zestawienie zmian - pobierz plik

Informacja dodatkowa - pobierz plik

...

Przedmiot zamówienia:

Zakup i dostawa pomocy dydaktycznych dla uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Gostyniu w ramach projektu pn.: "Moja wiedza – moja przyszłość" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 Działanie 8.1 "Ograniczanie i zapobieganie przedwczesnemu kończeniu nauki szkolnej oraz wyrównywanie dostępu do edukacji przedszkolnej i szkolnej".

Zapytanie ofertowe - pobierz plik

Opublikował: Michał Nowak