"Jestem widoczny - jestem bezpieczny"

W dniach 24 i 27.05. 2024 roku w świetlicy szkolnej odbył się konkurs przestrzenny pt: "Jestem widoczny - jestem bezpieczny". Celem konkursu było przede wszystkim popularyzowanie wśród dzieci jako uczestników ruchu drogowego stosowania elementów odblaskowych, poszerzenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej i kreatywności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękne prace. Laureatami konkursu zostali:
I miejsce: Julia Eisop 1A,
II miejsce: Pola Janik 3C,
III miejsce: Izabella Miś 3A.
Natomiast wyróżnienie otrzymali: Tymon Fechner 3A, Mykyta Havryliuk 1B i Jerzy Rudyk 1C.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Świetlica "Jestem widoczny - jestem bezpieczny"