Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Konkurs Matematyczny Klas Trzecich "Matematyka na wesoło"

3 czerwca 2022r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny "Matematyka na wesoło". Do konkursu przystąpiło 15 uczniów, którzy rozpoczęli zmagania o tytuł najlepszego matematyka klas trzecich. Uczniowie musieli rozwiązać 5 zadań z treścią. Dzieci rozwiązując zadania nie tylko rozwijały swoje zdolności matematyczne, ale przede wszystkim logiczne myślenie, pamięć, spostrzegawczość, wykorzystanie wiedzy w praktyce i umiejętność wyciągania wniosków. Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:
I miejsce: Karolina Skrzypczak klasa IIIb
II miejsce: Marek Adamski klasa IIIc i Adam Zagata klasa IIIb
III miejsce: Alicja Zagata klasa IIIb
Wyróżnienia:
Mateusz Pakuła, Wiktoria Kaczmarek klasa IIIb
Maksymilian Nowaczyk, Magda Weber klasa IIIa
Uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy.
Uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom GRATULUJEMY!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Konkurs Matematyczny Klas Trzecich "Matematyka na wesoło"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.