"Poznajmy się" – pierwsze spotkanie przyszłych pierwszoklasistów.

Pogodne i ciekawe świata dzieci przybyły wraz z Rodzicami do naszej szkoły 13 czerwca 2022r. Spotkanie miało na celu poznanie przez dzieci swoich przyszłych koleżanek i kolegów oraz wychowawców, z którymi od 1 września 2022 roku będą tworzyć zespół klasowy. W klimacie przyjaźni dzieci i Rodziców powitał dyrektor szkoły Waldemar Minta. Następnie przyszli pierwszoklasiści wraz z Rodzicami obejrzeli krótki program artystyczny. Były piosenki wykonane przez uczennice klasy 3b i 3c oraz wiersze w wykonaniu Fabiana Gościańskiego i Wojciecha Turbańskiego. Na zakończenie obejrzeliśmy dynamiczne tańce w wykonaniu uczennic klasy 3c. Na zakończenie dzieci udały się z przyszłymi wychowawczyniami na krótkie spotkanie do sal lekcyjnych.

Jesteś tutaj: Home Uncategorised "Poznajmy się" – pierwsze spotkanie przyszłych pierwszoklasistów.