Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Uczniowie Dwójki na trampolinach

O tym, że Dwójka jest szkołą promującą aktywność fizyczną nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jeśli jednak ktoś ma wątpliwości, prosimy obejrzeć fotorelację przedstawiającą wypad klasy 7a i 7b do śremskiego parku trampolin.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Uczniowie Dwójki na trampolinach
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.