Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Uwaga! I Rajdmagedon Dwójki!

Uważasz się za świetnego cyklistę? Już 26 września Dwójka rzuci Ci wyzwanie!! Weź ze sobą rower i kask i przyjdź o 16 na gostyński tor kartingowy, a przekonasz się, na ile Cię stać i jakie tak naprawdę są Twoje umiejętności. Będą tam na Ciebie czekać niezwykły tor przeszkód, wyścig i nie tylko. Kto odważny, zgłasza Swoją kandydaturę do Mariki Jaruzel, Marty Sobkowiak lub Michała Nowaka. Kibice również mile widziani. Do zobaczenia na Rajdmagedonie Dwójki.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Uwaga! I Rajdmagedon Dwójki!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.