Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

JAKIE ZNAMY EMOCJE?

Podczas wrześniowych zajęć opiekuńczo-wychowawczych, świetliki mogły wczuć się w emocje innych osób, korzystając z supermocy empatii. Problematyka uczuć zainicjowana była portalem Uniwersytet Dzieci w Klasie, który pomógł dzieciom przybliżyć tematykę empatii. Każde z aktywnych dzieci, otrzymało "odznakę empatii". W miłej atmosferze zakończono zajęcia, pamiętając by myśleć o społeczności szkolnej, jak o jednej drużynie.

Jesteś tutaj: Home Świetlica JAKIE ZNAMY EMOCJE?
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.