Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Pasowanie na "Świetlika"

Wrzesień rozpoczęliśmy wzajemną prezentacją i zabawami integrującymi świetlicową grupę. Zapoznaliśmy najmłodszych uczniów z miejscem, jakim jest świetlica i omówieniem zasad zachowania w nim panujących. Wspólnie stworzyliśmy świetlicowy kontrakt w formie "Kodeksu Świetlika". Nowi uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie poprzedzające pasowanie i włączenie do świetlicowej społeczności.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Pasowanie na "Świetlika"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.