Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Dzień Kropki w świetlicy

15 września Świetliki przyłączyły się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki – święta kreatywności, odwagi i zabawy. Doskonaliliśmy umiejętność kodowania, orientacji na kartce papieru i używania symboli. Odkrywając własne talenty i możliwości rozwijaliśmy sprawność manualną pamięć słuchową i umiejętność wyrażania emocji. 

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Kropki w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.