Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Emotikony

Emotikony – znaki wszechobecne w erze internetowych komunikatorów miały swoje święto 19 września tym dniu Świetliki dowiedziały się skąd się wzięły popularne "buźki" powstałe poprzez umiejętne łączenie znaków interpunkcyjnych i czemu służą. Święto było dla nas okazją do rozwijania wyobraźni i talentów plastycznych podczas  projektowania i wykonania własnego emotikona.

😀 😎 🤩

Jesteś tutaj: Home Świetlica Emotikony
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.