Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Jesień w świetlicy

Do świetlicy zawitała jesień. Jej powitanie rozpoczęliśmy od wykonania gazetki tematycznej pt. "Kalendarium Jesieni", która będzie nam przypominać o najważniejszych świętach obchodzonych o tej porze roku. Rozmawialiśmy o jesiennej aurze, cykliczności zmian w przyrodzie i przygotowaniach zwierząt do zimy. Korzystając z zasobów naszej szkolnej biblioteki poszerzaliśmy wiedzę o grzybach, a jesienne, różnobarwne liście posłużyły Świetlikom jako materiał do wykorzystania w pracach plastycznych.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Jesień w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.