Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Dzień Jabłka

Świetliki obchodziły Światowy Dzień Jabłka. Celem święta jest popularyzowanie zalet tego owocu. A jest ich mnóstwo, jak choćby wartości odżywcze. Od setek lat wiadomo, że jabłko to źródło witamin, błonnika i minerałów. Dzięki regularnemu spożywaniu tych owoców wspieramy proces trawienia, poprawiamy urodę i odżywiamy mózg. Jabłko to symbol zdrowia, miłości, urodzaju i długowieczności. Świetliki podawały różnorodne sposoby jego wykorzystania, a zalet nasze jabłko ma tyle, że powinno być stałym elementem naszego jadłospisu. Obchody zakończyliśmy wspólną degustacją.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Jabłka
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.