Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Moje hobby

W październiku Świetliki miały okazję opowiedzieć koleżankom i kolegom o swoich hobby i ulubionych formach spędzania czasu. Początek  jesieni i nadciągające coraz krótsze dni ograniczą nasze aktywności na świeżym powietrzu, dzieliliśmy się więc pomysłami na ciekawe sposoby spędzania wolnych od obowiązków chwil. Zorganizowaliśmy w związku z tym w świetlicy turniej gier planszowych, które mogą być rozrywką dla wszystkich domowników podczas długich jesiennych wieczorów.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Moje hobby
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.