Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Projekt "Eko Mondi - rozpocznij grę"

W ramach projektu "Eko Mondi - rozpocznij grę" uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu przystąpili do wykonania kilku zadań. Uczennice klas 8 uszyły ekologiczne torby na zakupy, pozyskując materiał ze starych ubrań. Stworzyły piękne kwietniki z drewna oraz ze słoików po przetworach, w których zostały zasadzone rośliny. Uczniowie klas 4 w ramach projektu wyruszyli sprzątać najbliższą okolicę, zaopatrzeni w rękawiczki i worki zbierali śmieci, ucząc się segregacji. W Szkole kontynuowana jest zbiórka nakrętek oraz zużytych baterii. Projekt otrzymał wsparcie finansowe firmy MONDI.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Projekt "Eko Mondi - rozpocznij grę"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.