Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Nagrody odebrane!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym o tematyce ekologicznej pod hasłem "Recykling – drugie życie odpadów". Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu ciekawej, oryginalnej rysunkowej instrukcji pokazującej jak przedmiot, który wyrzucamy z reguły na śmietnik można ponownie wykorzystać. Dnia 26.10.2022 r. w Szkole Podstawowej nr 5 im. ks. Franciszka Olejniczaka w Gostyniu uczniowie "Dwójki" odebrali dyplomy i nagrody. Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:
II miejsce: Kacper Łapawa 1b
II miejsce: Marta Bikup 8a
III miejsce: Karolina Walczewska 4c
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Nagrody odebrane!
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.