Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Zwiedzamy Sąd Rejonowy

Dzięki uprzejmości rodzica, pani Aleksandry Czapli, uczniowie klasy 1a zostali zaproszeni do zwiedzenia Sądu Rejonowego w Gostyniu. Podczas wizyty dzieci poznały budynek Sądu i wysłuchały informacji na temat obowiązków pracowników wymiaru sprawiedliwości. Niezwykłe emocje towarzyszyły zwiedzaniu sali rozpraw. W szczególności zainteresowanie wzbudziło "mroczne" miejsce, w którym przebywa oskarżony podczas rozpraw. Niektórzy z uczniów mieli szansę poczuć się jak prawdziwy sędzia–przymierzyli togę sędziowską i łańcuch. Bardzo dziękujemy za niezwykle interesująco spędzony czas.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Zwiedzamy Sąd Rejonowy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.