Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Poznajemy zawód ortopodologa

Dzięki uprzejmości rodzica, pani Reginy Staśkiewicz uczniowie klasy 1a odwiedzili Gabinet Ortopodologiczny REST w Gostyniu. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały informacji i ciekawostek o zawodzie ortopodologa. Zapoznały się także ze sprzętem wykorzystywanym w gabinecie, m.in. podoskopem, frezarką czy autoklawem. Dziękujemy za możliwość poznania tak niezwykłego zawodu i upominki, które otrzymaliśmy.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Poznajemy zawód ortopodologa
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.