Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania

Dnia 03.11.2022r. przeprowadzono IX Finał Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania, który odbywał się w trzech grupach wiekowych. W kategorii klas I-III uczniowie czytali fragmenty ulubionej książki, klasy IV-V prezentowały ulubione lektury szkolne a klasy VI-VIII czytały wybrane utwory Adama Mickiewicza.
Laureatami Konkursu zostali:
Klasy I-III
I miejsce Gabrysia Paszkowiak klasa I b
II miejsce Paula Fabich klasa III b
III miejsce Tymon Fechner klasa II a
Klasy IV-V
I miejsce Marek Adamski klasa IV c
II miejsce Kacper Stanisławski klasa V a
III miejsce Anna Sekuła klasa IV b
Klasy VI-VIII
I miejsce Magdalena Ciesielska klasa VI b
II miejsce Julia Witczak klasa VIII a
III miejsce Kacper Hacaś klasa VIII c
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do uczestnictwa w przyszłym roku.

Jesteś tutaj: Home Konkursy Szkolny Konkurs Pięknego Czytania
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.