Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Konkurs świetlicowy "Ale czytam!"

W trakcie zajęć świetlicowych, przybliżono dzieciom świat literatury, wzbogacając ich "słownik mowy" dzięki zaproponowanemu konkursowi pt. "ALE CZYTAM!". Laureatami konkursu zostali: Nina Twardowska, Adrianna Kędzia, Nikola Matysiak, Weronika Urbaniak, Agata Grzelka, Marcel Białkowski. Tego dnia dzieci wykonały zakładki do książek oraz chętnie słuchały bajek, opowiadań i wierszy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Świetlica Konkurs świetlicowy "Ale czytam!"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.