Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Finał Szkolnych Konkursów Ekologicznych w ramach projektu EUKI

25 uczniów klas V-VIII wzięło udział w szkolnym konkursie ekologicznym "EKO-projekt przyszłości". Równolegle odbył się szkolny konkurs "Eko-porady. Wyłącz, zakręć, oszczędzaj!" przeznaczony dla uczniów klas I-IV. Wzięło w nim udział 15 uczestników. Powyższe konkursy zostały zorganizowane w ramach projektu EUKI (Europejska Inicjatywa Klimatyczna) - Budowanie zdolności w zakresie współpracy transgranicznej w zakresie efektywności energetycznej.
Celem konkursów było przede wszystkim:
• podniesienie świadomości ekologicznej w zakresie odnawialnych źródeł energii,
• promowanie zachowań mających na celu ochronę przyrody i kształtowanie poczucia odpowiedzialności za nią,
• zwrócenie uwagi na potrzebę zwiększenia efektywności energetycznej w życiu codziennym.
Uczniowie stworzyli niebanalne prace plastyczne, które zostały wywieszone na szkolnym korytarzu, aby każdy mógł podziwiać ich kreatywność oraz zaangażowanie. Laureatami konkursu "EKO-projekt przyszłości" zostali następujący uczniowie:
I miejsce: Kinga Andrzejewska - klasa 8a
II miejsce: Gabriela Staśkiewicz - klasa 8a
III miejsce: Anna Prywer - klasa 5c
Osoby wyróżnione:
Maria Polaszek - klasa 5c
Katarzyna Prywer - klasa 8c
Paweł Kaczmarek - klasa 8a
Laureatami konkursu "Eko-porady. Wyłącz, zakręć, oszczędzaj!" zostali następujący uczniowie:
I miejsce: Jan Walczewski - klasa 3a
II miejsce: Agata Wojciechowska - klasa 4b
III miejsce: Wiktoria Przybylak - klasa 3c
Osoby wyróżnione:
Olga Sekuła - klasa 2a
Lena Janicka - klasa 3b
Dominika Kanikowska - klasa 4c
Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom gratulujemy!

#MistrzowieEnergii
#MistrzowieEnergiiChallenge
#MistrzowieEnergiiOSE
#OSE

Jesteś tutaj: Home Aktualności Finał Szkolnych Konkursów Ekologicznych w ramach projektu EUKI
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.