Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Artykuły

"Laboratoria Przyszłości" - zajęcia z robotyki

W ramach projektu "Laboratoria Przyszłości" w naszej szkole uczniowie próbują odkrywać własne talenty. Na załączonych zdjęciach i filmach, zarejestrowanych podczas zajęć związanych z robotyką, możemy podziwiać ułamek ich kreatywności i ogromnej radości przy pracy z zestawami klocków LEGO.

Jesteś tutaj: Home
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.