Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Konkursy

"Mój wolny czas z rodziną"

Dzieci z klas I-III w październiku uczestniczyły w szkolnym konkursie plastycznym przedstawiającym różne formy wspólnego spędzania czasu z rodziną. Celem konkursu było pogłębianie więzi rodzinnych oraz rozwijanie własnych zdolności twórczych. Konkurs nosił nazwę: "Mój wolny czas z rodziną". Uczniowie wykonując prace wykazali się pomysłowością, estetyką i dbałością o szczegóły. Dziękujemy za wykonane prace zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.

Jesteś tutaj: Home Konkursy "Mój wolny czas z rodziną"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.