Wspólnych wakacji czar

Wakacje to czas, na który – po wyczerpującym roku szkolnym – uczniowie czekają najbardziej. Szczególnego uroku dodają im chwile, które dzieci spędzają z rodzicami. Wspólne przygody, wyjazdy – w Polsce i poza granicami - to jest właśnie to! Okazję do przywołania pięknych, wakacyjnych wspomnień dał zorganizowany w naszej szkole Konkurs Fotograficzny "Wakacyjne wspomnienia spędzone z rodzicami". Laureatkami konkursu zostały dwie uczennice z klasy 5c: Matylda Słomińska - zajęła I miejsce, a Aleksandra Sękowska- II miejsce. Dziewczynki przygotowały piękne prezentacje – kolorowe zdjęcia zostały uzupełnione interesującymi opisami rodzinnych wakacji. Matylda wraz z rodzicami podziwiała najpiękniejsze miejsca w Polsce, natomiast Ola odkrywała między innymi uroki Egiptu. Bez wątpienia dzieci i rodzice bawili się wspaniale. Zwyciężczynie konkursu otrzymały nagrody rzeczowe, dyplomy oraz nagrodę specjalną, czyli wyjątkowy album fotograficzny pt. "Gostyń. Miasto i Gmina", należący do cyklu wydawniczego "Wczoraj i dziś gostyńskiego regionu" i zawierający znakomite zdjęcia Marka Chwistka. Matyldzie i Aleksandrze serdecznie gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Wspólnych wakacji czar