Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

godlo polski

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

Konkursy

Rachmistrz Dwójki

Pod koniec października odbył się szkolny konkurs matematyczny o tytuł Rachmistrza Dwójki. Konkurs był adresowany do uczniów kl. 4-5. Rachmistrzami Dwójki zostali: Eryk Włodarczak z kl. 4c, Alicja Zagata z kl. 4b, Olga Bujak z kl. 5a.
Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Konkursy Rachmistrz Dwójki
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.