Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Dzień Jeża w świetlicy

Obchodzony 10 listopada Międzynarodowy Dzień Jeża był świetną okazją , by uświadomić Świetlikom, jaką rolę w środowisku pełnią jeże, co im zagraża i jak im pomóc. Jeśli nie będziemy chronić jeży - wkrótce wyginą. Zwierzęta te są bardzo pożądane w naszym ogrodzie. Jeż spokrewniony z ryjówką i kretem, w przeciwieństwie do nich, nie niszczy ogrodu. To właśnie jego dieta sprawia, że dla wszystkich ogrodników jest bardzo pożyteczny. To przecież pogromca ślimaków. Jeśli zatem zamieszka w naszym ogrodzie, nie musimy się obawiać o zbiory owoców, za to skutecznie pozbędziemy się nie tylko ślimaków, ale i wielu uciążliwych owadów. Zadbajmy więc o bezpieczeństwo naszego kolczastego, jakże sympatycznego przyjaciela.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Jeża w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.