"Środowisko ponad wszystko"

Dnia 04.11.2022 roku w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia o ekologii. Celem zajęć było kształtowanie pozytywnych nawyków związanych z dbaniem o środowisko. Dzieci dowiedziały się, jak żyć w bardziej świadomy sposób z poszanowaniem otaczającej przyrody. Poznały zasady segregacji śmieci, sposoby ograniczania zużycia wody, wykonywały karty pracy związane z segregacją. Podsumowaniem zdobytej wiedzy były zagadki przyrodnicze oraz zabawa "Ziemia, woda, powietrze".

Jesteś tutaj: Home Świetlica "Środowisko ponad wszystko"