Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Dzień Dyni

W sierpniu są pomidory, we wrześniu jabłka, a w październiku królową jest DYNIA! Jest to jedno z najzdrowszych jesiennych świąt obchodzonych zazwyczaj 31 października. Z okazji Dnia Dyni Świetliki zapoznały się z tym wartościowym warzywem. Dynia jest niezwykle wdzięczna i łatwa w uprawie, nawet w przydomowym ogródku warzywnym. Możliwości dyni są tak szerokie, że omijanie jej w sezonie na sklepowych półkach jest niewybaczalnym błędem. Ponadto nie należy zapominać, że dynie mogą pięknie ozdobić dom zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dla Świetlików stała się inspiracją do wykonania pracy plastycznej.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Dyni
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.