Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gostyniu

23 listopada 2022 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gostyniu. Uczniowie klas I - VIII mieli możliwość oddania głosu na jednego z kandydatów. Radnymi z naszej szkoły zostali: Jan Kogut, Szczepan Szymański oraz Katarzyna Prywer. Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Aktualności Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gostyniu
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.