Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Szlachetna Paczka 2022

Czy wiesz, że Twój drobny gest może zmienić czyjeś życie? Czy wiesz, że Twój drobny gest może kogoś uszczęśliwić? Czy chcesz to zrobić? Jeśli tak, przynieś dary na SZLACHETNA PACZKĘ. To akcja charytatywna, którą już kolejny rok przeprowadza w Dwójce nasza uczennica i wolontariuszka Marta Biskup z 8a. Przyłącz się i zmieniaj świat na lepszy razem z Martą.

szlachetna paczka 2022 2023

Jesteś tutaj: Home Aktualności Szlachetna Paczka 2022
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.