Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Dzień Życzliwości w świetlicy

Pochmurne listopadowe dni Świetliki spędziły w serdecznej i kolorowej atmosferze świętując tydzień życzliwości obchodzony w naszej szkole i przypadający na 22 listopada Dzień Kredki. Rozmawialiśmy o tym, w jaki sposób słowem czy drobnym gestem okazać sympatię, napisaliśmy i wrzuciliśmy do skrzynek serdeczną karteczkę dla naszych najbliższych, zrobiliśmy upominki w postaci zakładek do książki i kolorowaliśmy obrazki według podanego kodu.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Dzień Życzliwości w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.