Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Andrzejki w świetlicy

Koniec listopada to czas wróżb. Staropolskie obyczaje katarzynkowe i andrzejkowe przetrwały do dnia dzisiejszego i wciąż cieszą się dużą popularnością zarówno wśród starszych, jak i młodszych. 30 listopada w naszej świetlicy oprócz tradycyjnych wróżb ,takich jak przekłuwanie serca z imionami płci przeciwnej, "pochód" butów za drzwi, czy też wróżba z obierki jabłka, dzieci mogły również poznać swój przyszły zawód oraz rzucając monetą do wody sprawdzić czy spełni się ich marzenie. Poza tym było dużo dobrej zabawy oraz rozmaitych konkursów.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Andrzejki w świetlicy
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.