Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Świetlica

Grudniowa "SK" w SP 2

W te piękne Święta Bożego Narodzenia, niech każdy pamięta, że osoby samotne lub starsze, bezdomne, przebywające w ośrodkach pomocy itp., potrzebują niekiedy zauważenia i wsparcia duchowego. Z tym właśnie przesłaniem, świetliki z SP 2 w Gostyniu, przygotowały kartkę okolicznościową, by móc przekazać z głębi serca płynące życzenia lokalnemu M-GOPS: zdróweczka, spełnienia marzeń, iskierek radości i dużo miłości. Święta Bożego Narodzenia, niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach, chcemy Państwu życzyć wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Jesteś tutaj: Home Świetlica Grudniowa "SK" w SP 2
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.