Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

MISTRZOSTWA POWIATU W FUTSALU

Chłopcy z Dwójki zajeli 3 miejsce w Mistrzostwach Powiatu w futsalu. Szkołę reprezentowali: Jan Bonawenturczyk 6a, Piotr Frąckowiak 6a, Roman Datsiuk 6a, Wojciech Matysiak 6b, Wojciech Majewski 6b, Wojciech Bartkowiak 5a, Cezary Maćowiak 5b, Alex Grzesiek 5b, Olaf Włodarczak 5b, Wiktor Wujek 5c. Gratulujemy!

Jesteś tutaj: Home Aktualności MISTRZOSTWA POWIATU W FUTSALU
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.