Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Mikołajkowa Liga Robotyki

4 grudnia nasi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności związane z robotyką podczas Mikołajkowej Ligi Robotyki. Młodsi adepci programowania ukazali dotychczasowe wyniki swoich prac osiąganych na zajęciach wewnątrzszkolnych. Natomiast nasi starsi uczniowie zmierzyli się z wyzwaniem LINE FOLLOWER, polecającym na pokonaniu przez zaprojektowanego robota trasy w jak najkrótszym czasie.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Mikołajkowa Liga Robotyki
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.