Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Warsztaty Mikołajkowe w Jump Space

Okres świąteczny to czas radości, szczęścia, a ozdoby bożonarodzeniowe dają nam cudowny nastrój. Stąd też 15 grudnia uczniowie klasy 1b uczestniczyli w Warsztatach Mikołajkowych w Jump Space, w Śermie. Podczas warsztatów dzieci tworzyły bożonarodzeniowe świeczniki z drewna, wzięły udział w grach i konkursach świątecznych oraz spotkały się ze Świętym Mikołajem. Wszyscy dobrze się bawili, a wykonane stroiki będą z pewnością pięknie prezentowały się w domach uczniów. Wspólny wyjazd wprawił wszystkich  w znakomity nastrój oraz wyzwolił mnóstwo pozytywnej energii. Wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili bardzo zadowoleni. Pobyt w Jump Space dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń i emocji.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Warsztaty Mikołajkowe w Jump Space
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.