Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

"Kartka Świąteczna"

W grudniu została zorganizowana akcja pt. "Kartka Świąteczna". Dzieci mogły wykonać dowolną techniką plastyczną kartę z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz napisać życzenia świąteczne dla osób chorych i starszych. Dzieci wykazały się dużą wrażliwością i talentem plastycznym w wykonywaniu pracy. Wpłynęło 86 kartek świątecznych, które zostały przekazane osobom chorym, podopiecznym Dziennego Domu Seniora w Gostyniu oraz dzieciom uczęszczającym do przedszkola "Mali wielcy" w Gostyniu. Za zaangażowanie i uczestnictwo w akcji dziękujemy wszystkim dzieciom.

Jesteś tutaj: Home Aktualności "Kartka Świąteczna"
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.