Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

herb

Kontakt

ul. Wrocławska 264

63-800 Gostyń

tel/fax: 65 572 04 95

e-mail: sp2@gostyn.pl

Lokalizacja szkoły

Patron szkoły

bip

Dzień Babci i Dzień Dziadka

W styczniu przypada święto Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji klasa 3c przygotowała dla swoich dziadków i babć krótkie przedstawienie. Na koniec odśpiewano gromkie sto lat, a następnie uczniowie wręczyli drobne upominki. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Po przedstawieniu rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Jesteś tutaj: Home Aktualności Dzień Babci i Dzień Dziadka
Używamy cookies
Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.